Folkart Sanal Ofis Hizmetlerimizle İşletmenizi Yeniden Şekillendirin!

Bayraklı Folkart’daki sanal ofislerimizle İzmir’deki işinizi bir üst seviyeye taşıyoruz.

Office 570, sanal ofis hizmetleri ile sizin için en uygun çözümü sunar.

Sanal Ofis Nedir?

Sanal ofis, geleneksel ofislerin sunduğu çoğu hizmeti, fiziksel bir ofise bağlı kalmadan sunan bir çözümdür. E-ofis olarak da adlandırılan bu sistem, şirketlerin ve girişimcilerin iş modellerini ve çalışma stillerini değiştirmiştir. Bu sistemi cazip kılan en önemli özellik ise, prestijli iş merkezlerinde müşterilerinizle görüşebilme imkanı sunmasıdır. 

Peki, bir sanal ofis neler sunar? Posta hizmetleri, çağrı alma ve yönlendirme hizmetleri, personel desteği, müşterileriniz için ikramlar ve toplantı odaları gibi olanaklar sunmaktadır. Böylelikle sizler de geleneksel bir ofis kiralama maliyeti olmadan işinize profesyonel bir görünüm kazandırabilirsiniz. 

Tüm ticari kuruluşlar veya vergi mükellefi olan girişimcilerin resmi bir adrese sahip olmalarını sağlayan bu avantajlı hizmet;  aynı zamanda su, elektrik, telefon ve sekreterya hizmetleri gibi sabit giderlerden de tasarruf edebilme avantajı sağlar. 

Özellikle İzmir Folkart sanal ofis seçenekleri, e-ofis hizmetlerinde en öne çıkan lokasyonlar arasında yer almaktadır. Fiziksel bir ofis kiralamak yerine, Bayraklı Folkart ofis hizmetlerinden yararlanarak gerektiğinde profesyonel bir ortamda müşterilerinizle buluşabilir ve ek avantajlardan faydalanabilirsiniz. 

Sanal Ofis Hizmetleri

Sanal Ofis Kiralamak Avantajlı Mı?

Sanal ofis kiralamak, işletmeler için onlarca avantaj sunar. Herhangi bir e-ofis seçeneği, işletmelerin ve girişimcilerin büyüme ve genişleme hedeflerine ulaşmasını kolaylaştırır. 

İşte, İzmir sanal ofis kiralama hizmetinin avantajları:

Sanal Ofis Fiyatları Ne Kadar?

Sanal ofis fiyatları, tercih ettiğiniz lokasyon ve paket kapsamına göre değişiklik göstermektedir. Ne ölçekte bir işletme olduğunuz, haftada kaç gün toplantı odasını kullanmak istediğiniz, sekreterya hizmeti, kargo/ postalama ve faydalanmak istediğiniz diğer hizmetlere göre değişiklik gösterir.

Tüm hizmetlere ek olarak sanal ofis kullanan işletmeler stopaj ödeme yükümlülüğünden de kurtulmuş olur. Mali yükleri minimuma indiren bu sistem sayesinde siz de daha karlı bir politika ile iş hayatınıza devam edebilirsiniz. 

Detaylı bilgi almak için hemen şimdi iletişime geçebilirsiniz.

Sanal Ofis Yasal Mı?

Evet, Türk Ticaret Kanunu’na göre iş adresleri ile ilgili kısıtlayıcı bir madde bulunmadığı için sanal ofis tamamen yasaldır. İşletmeler veya serbest girişimciler geçerli bir adres beyan ettikleri sürece bu yasal haktan yararlanabilmektedirler.

Limited, anonim veya şahıs şirketi farketmeksizin işletme sahiplerinin vergi dairelerine yasal bir iş adresi vermeleri gerekmektedir. Türk Ticaret Kanunu’nda  resmi adres tanımı olsa da resmi adrese dair kısıtlayıcı bir ibare bulunmadığı için sanal ofis adresinizi de resmi adres olarak gösterebilirsiniz.

Sanal Ofis Kimler Kullanabilir?

Kendi işini kurmak isteyenler, uzaktan çalışanlar, serbest girişimciler ve küçük ölçekli işletmeler e-ofis olarak da bahsettiğimiz sanal ofis hizmetinden faydalanabilirler.

İşletme maliyetlerini düşürmede büyük bir avantaj sağlayan sanal ofisler, müşterilerinizin gözünde prestijli bir izlenim yaratmanızı da sağlar.

İzmir Folkart sanal ofis avantajları için hemen bizimle iletişime geçin!

SSS

Sanal ofis stopaj var mı?

Hayır, sanal ofiste stopaj ödemesi yapmanıza gerek yoktur. Üstelik e-ofis kiralayanların depozito ödemesine de gerek yoktur. Bu gibi mali yüklerden kurtulmak ve sabit giderlerinizi minimuma indirmek için sizler de sanal ofis avantajlarından faydalanabilirsiniz.

Sanal ofis güvenli mi?

Sanal ofis, işletme sahipleri için oldukça güvenilirdir. Hem yasal prosedürler hem de sabit giderler bakımından birçok avantaj sunan sanal ofis hizmeti sayesinde siz olmasanız bile tüm işleriniz aksamadan yürür.

Örneğin kargo teslim ve adrese gelen tebligatlar için profesyonel bir ekip vardır. Müşterilerinizle iletişime geçmesi için bir sekreterya hizmeti bulunmaktadır. Özetle; sanal ofis hizmeti profesyonel bir ekip ile sunulan güvenilir bir çözümdür.

TEKLİF AL

Prestijli Ofis için: Office570

Prestijli bir ofisinizin olmasına çok yakınsınız!

Mesaj At
1
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabilirim?